سررسیدیاسالنامهیکی از رایج ترین هدایایی است که شرکت ها هر ساله در شب عید اقدام به خرید آن می کنند. کاربردی بودن، قابلیت برندینگ، شخصی سازی بالا و قیمت مناسب و همچنین ماندگاری از نکاتی است که باید در زمان خرید، به آن توجه کرد. استفاده روزمره و روزانه ازسررسید، از دلایل محبوب بودن آن است اما هر سررسیدی هم نمی تواند شما را به هدف خود یعنی ایجاد وفاداری و تجربه موثر در مخاطب برساند، بنابراین مهم است در انتخابسررسید اصفهانو نکات مهمی که در ادامه گفته خواهد شد توجه کنید تا بودجه تبلیغاتی خود را به اصطلاح دور نریخته یا حرام نکرده باشید.

1- ظاهر شیک و متفاوتسالنامه

یکی از مهمترین نکاتی که باید در زمان انتخاب و خرید سالنامه مدنظر قرار دهید ظاهر آن است چرا که ممکن است دیگر رقبای شما هم اقدام به توزیع سررسید میان مخاطبان که اکثریت آنها ممکن است با مخاطبان شما مشترک باشد انجام دهند، یادمان نرود که هدف شما این است که مخاطب از بین چند سر رسیدی که از شرکت های مختلف دریافت می کند سررسید شما را انتخاب کند و برای یک مدت یک سال آن را به همراه خود داشته باشد، اولین معیار انتخاب یک سالنامه ظاهر آن است که هر چقدر زیباتر و نفیس تر باشد در انتخاب مخاطب شما موثرتر خواهد بود.

2-سایز رسید

ابعاد سررسید هم بسیار مهم است چرا که اگر سایز بزرگ انتخاب کنید ممکن است که برای مخاطب به راحتی قابل حمل و جابجایی نبوده و فضای اضافی از آن اشغال کند و یا اگر سایز سالنامه خیلی کوچک باشد فضای کافی برای یادداشت برداری به مخاطب نمی دهد بنابراین در سالهای اخیر سالنامه رقعی و سررسید اروپایی که ابعاد معقول و متوسطی دارد از محبوبیت زیادی برخوردار شده است.

3- کیفیت صحافی سررسید

صحافی سررسید هم نکته بسیار مهمی نیز در زمان خرید سررسید است که باید آن را مد نظر قرار دهیم، اگر صحافی سررسید مناسب نباشد بعد از مدت کوتاهی گرد و کاغذهای آن متلاشی خواهد شد و کارایی اصلی خود را از دست می دهد، به صورت معمول صحافی ته دوخت در بازار یافت می شود البته صحافی لند که ماشین آلات اتوماتیک انجام می شود از کیفیت بالاتری برخوردار است که باید در تیراژ گسترده تولید شده و هزینه های بالاتری هم دارند.

4- قابلیت برندینگ و تبلیغات مناسب

سعی کنید درخرید سررسید، گزینه هایی را انتخاب کنید که برند و لوگوی شما به خوبی بر روی آن چاپ شود و حد امکان سعی کنید بودجه ای که برای خرید سررسید در نظر می گیرید به اندازه حداقل ۵۰۰ عدد باشد که بتوانید چند صفحه تبلیغات اختصاصی خود را در انتهای آن قرارداد دهید تا اثربخشی کار شما بیشتر شوند.

شش نکته ای که باید در خرید هدایای تبلیغاتی، توجه کرد

چهار مزیت تقویم رومیزی برای هدایای تبلیغاتی 1400

۴ نکته که در زمان خرید سررسید باید به آن توجه کنید

سررسید ,مخاطب ,صحافی ,هم ,زمان ,سالنامه ,است که ,که باید ,در زمان ,خود را ,صحافی سررسید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
negintc monotrayaneh fakhtehnprvazt kiamsnag44 bestteachers230 obmoccucal hamachi100 jamusic1 lamp-afratab minicinders